Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Mākslīgais akmens ir kompozītmateriāls, kas izgatavots no malta akmens un polimēru sveķiem (daži jaunākie veidi ir izgatavoti izmantojot cementa maisījumu). Izmantotie akmeņi parasti ir marmors un kvarcs. Šo produktu pielietojums ir atkarīgs no ražošanā izmantotā akmens veida. Mākslīgos akmeņus uz marmora bāzes visbiežāk pielieto iekštelpu grīdām un sienām, bet kvarca bāzes akmens galvenokārt tiek izmantots virtuves virtuves darba virsmu izgatavošanai. Mākslīgā akmens izstrādājumi kļūst arvien populārāki, daudzu iepirkšanās centru un universālveikalu grīdas ir ieklātas ar mākslīgo marmoru.

Mākslīgais akmens bieži tiek saukts arī par aglomerātu. Kvarca paveids ir plaši pazīstams kā "kvarca virsma" vai vienkārši "kvarcs".

 

cosentino-logo

dekton-logo

silestone-logo

Mākslīgā akmens materiāli